Středa, 20 Lis 2019

Akce v okolí

Úřední informace

Nabídka práce

Informace o akci "Sport spojuje generace i národy"

logo_EU

 

 

Název projektu:

 

„Sport spojuje generace i národy“

Obsah projektu

Projekt si klade za cíl pomocí sportovních setkání obyvatel partnerských obcí Strahovic a Krzanowic posílit společné historické vazby. V rámci projektu proběhnou v obci Strahovice sportovní klání, společenská setkání a bude také vybudována klubovna česko-polského sportovního setkávání. Klubovna bude dřevěnou stavbou umístěnou v areálu minigolfu naší obce. Současně s realizací aktivit ve Strahovicích, budou v rámci partnerského projektu probíhat podobné sportovní aktivity v obci Krzanowice.

První akce proběhne 15. června 2012 ve Strahovicích. Bude se jednat o sportovní setkání rodin, dětí, mládeže a dospělých, kdy proti sobě nastoupí týmy Strahovic a Krzanowic – podrobný program je k dispozici zde. Srdečně Vás zveme!

V rámci partnerského projektu obce Krzanowice proběhne 16. června 2012 navazující sportovní setkání dětí, mládeže a dospělých z obce Strahovice a Krzanowice, program a kontakt pro přihlášení je zde.

Druhá společná akce v obci Strahovice proběhne v 22. září 2012. Bude se opět jednat o sportovní setkání rodin, dětí, mládeže a dospělých. Soutěže proběhnou v areálu minigolfu , tělocvičny a tartanového hřiště. Na minigolfu bude umístěna nová dřevěná stavba - klubovna, která bude pořízena z Operačního programu přeshaniční spolupráce ČR-PR. Podrobný program je k dispozici zde. Srdečně zveme.

V rámci partnerského projektu obce Krzanowice proběhne také v pátek 21. září 2012 navazující sportovní akce, které se zúčastní žáci naši školy.  

Zapojené partnerské organizace

Obec Strahovice

Gmina Krzanowice

Časový rámec trvání projektu

Duben – prosinec 2012

Termín konání akcí:

15.6.2012 (Strahovice), 16.6.2012 (Krzanowice)

22. 9.2012 (Strahovice), 21.9.2012 (Krzanowice)


Tytuł projektu:

„Sport łączy pokolenia i narody“

Opis projektu:

Głównym celem projektu są sportowe spotkania gmin partnerskich Strahovic i Krzanowic, które wzmocnią więzi historyczne. W ramach projektu odbędą się sportowe turnieje, wspólne spotkania oraz zostanie wybudowana świetlica czesko-polskich spotkań sportowych. Świetlica będzie budynkiem drewnianym umiejscowioną na kompleksie minigolfa w naszej gminie. Jednocześnie, w ramach projektu partnerskiego, odbędą się sportowe turnieje w Gminie Krzanowice.

Pierwsze działanie odbędzie się 15 czerwca w Strahovicach. Będzie to sportowe spotkanie dzieci, młodzieży i dorosłych, kiedy to w części turniejowej staną naprzeciw sobie drużyny ze Strahovic i Krzanowic – szczegółowy program jest do dyspozycji tutaj. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

W ramach partnerskiego projektu Gminy Krzanowice odbędzie się sportowe spotkanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych w dniu 16 czerwca 2012 r z gmin Strahovice oraz Krzanowice, program i kontakt aby się zgłosić do dyspozycji tutaj

Drugie wspólne działanie w obci Strahovice odbędzie się 22. września 2012. Ponownie będzie to sportowe spotkanie rodzin, dzieci, młodzieży i dorosłych. Konkurencje odbędą się w areale minigolfa, sali gimnastycznej i na boisku tartanowym. Na terenie minigolfa będzie postawiony nowy, drewniany budynek - swietlica sfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej RCz-RP.

W ramach partnerskiego projektu gminy Krzanowice, także 21. wrześniu 2012 r. odbędzie się kolejne spotkanie sportowe. Informacje o tym działaniu będą jeszcze ustalane.

Partnerzy projektu

Obec Strahovice

Gmina Krzanowice

Czas trwania projektu

Kwiecień – grudzień 2012

Terminy działań:

15.06.2012 (Strahovice), 16.06.2012 (Krzanowice) 

22. 09. 2012 (Strahovice), 21.9.2012 (Krzanowice)